CFM-B2F (biznes në fabrikë) & Koha e plumbit 24 orë
+ 86-591-87304636
Dyqani ynë online është në dispozicion për:

 • SHBA

 • CA

 • AU

 • NZ

 • MB

 • JO

 • FR

 • BER
1920x733
banner01
banner-1
banner-2

Pikat tona të forta

CFM është një ofrues kryesor i shërbimit të bazuar në Internet për reklamimin e shtypjes tekstile.

Me një nocion për të krijuar një model të ri blerjeje dhe për të ofruar një përvojë të shkëlqyeshme blerjeje, ne kemi arritur lansimin e produkteve online, klientët blejnë në internet, stafet punojnë në internet dhe menaxhimi kryhet në internet.

Dhe CFM ofron një platformë të integruar, që ju lejon të bëni porosi në internet në çdo kohë, të aprovoni artin tuaj online vetëm me një klikim, të gjurmoni porosinë tuaj dhe të kontrolloni fotot e produktit të përfunduar në internet në kohë reale. Gjithashtu lista e paketimit, zgjidhja e mosmarrëveshjeve dhe shërbimi ndaj klientit janë gjithashtu në dispozicion në internet.
 • Online Customer Service Center

  Qendra Online e Shërbimit të Klientit

 • Online Quoting

  Kuotimi Online

 • Online Ordering

  Renditja Online

 • Online Artwork Service

  Shërbimi Online i Arteve

 • Online Finished Product Photos

  Fotografitë në internet të Produktit të Përfunduar

 • Online Tracking

  Ndjekja në internet

 • Online Packaging List

  Lista e Paketimeve Online

 • Online Dispute Resolution

  Zgjidhja e Mosmarrëveshjeve Online

 • About us

  Rreth nesh

 • Videos
 • Our Factory

  Fabrika jonë

 • Lajmet tona

 • pic09
  Çadrat e reklamave të shtypura me porosi dhe mbulesat e tryezave të logove ndihmojnë në ndërtimin e një kabine bukuroshe për të ofruar disa pije dhe mostra falas të produkteve për njerëzit që vijnë pranë.
  Shikoni më shumë
 • pic10
  Shtypja e emrit dhe faqes së internetit të klubit tuaj në çadrën e tendës është një gjë interesante. Tenda jo vetëm që mund të ofrojë një strehë, por edhe të gjallërojë skenarin.
  Shikoni më shumë
 • pic11
  Kurdoherë që dëshironi të jepni disa informacione marketingu në hapësirë ​​të hapur, flamujt e pendëve të dizajnuara me porosi do t'ju befasojnë me një efekt të mrekullueshëm të shfaqjes.
  Shikoni më shumë
 • Gati për të filluar?

  Po kërkoni një mjet të fuqishëm të shfaqjes për ngjarjen tuaj të radhës? Klikoni dhe merrni një kuotë tani!
  Hetim

  Merrni Çmime të Hollësishme

  Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni