CFM-B2F (деловно до фабрика) и 24-часовно водство
+ 86-591-87304636
Нашата онлајн продавница е достапна за:

 • САД

 • Калифорнија

 • АУ

 • Н.З.

 • Велика Британија

 • НЕ

 • СР

 • БЕР
1920x733
banner01
banner-1
banner-2

Нашите јаки страни

CFM е водечки давател на услуги базирани на Интернет за рекламирање на текстилно печатење.

Со идеја да создадеме нов модел на набавка и да понудиме одлично искуство при купување, постигнавме лансирање на производи преку Интернет, купување клиенти преку Интернет, вработените работат преку Интернет и управувањето се спроведува на Интернет.

И CFM нуди интегрирана платформа, овозможувајќи ви нарачки на Интернет во секое време, одобрување на вашите уметнички дела преку Интернет со само еден клик, следете ја нарачката и проверете ги фотографиите на готовиот производ преку Интернет во реално време. Исто така, списокот за пакување, решавањето спорови и услугата за клиенти се исто така достапни на Интернет.
 • Online Customer Service Center

  Центар за услуги на клиенти преку Интернет

 • Online Quoting

  Цитирање преку Интернет

 • Online Ordering

  Нарачка преку Интернет

 • Online Artwork Service

  Услуга за уметнички дела преку Интернет

 • Online Finished Product Photos

  Фотографии на готов производ на Интернет

 • Online Tracking

  Следење преку Интернет

 • Online Packaging List

  Листа за пакување преку Интернет

 • Online Dispute Resolution

  Решавање на спорови преку Интернет

 • About us

  За нас

 • Videos
 • Our Factory

  Нашата фабрика

 • Наши вести

 • pic09
  Нарачани печатени рекламни шатори и навлаки за маси со лого помагаат да се изгради прекрасен штанд за да им понудите на некои пијалоци и бесплатни примероци на производи на луѓето што доаѓаат од таму.
  Гледај Повеќе
 • pic10
  Печатењето на името и веб-страницата на вашиот клуб на шаторот за крошна е кул работа. Шаторот не само што може да понуди засолниште, туку и да го оживее сценариото.
  Гледај Повеќе
 • pic11
  Кога и да сакате да испорачате некои информации за маркетинг на отворено, знамињата за пердув дизајнирани по мерка ќе ве изненадат со прекрасен ефект на приказ.
  Гледај Повеќе
 • Подготвени да започнете?

  Барате моќна алатка за приказ за вашиот следен настан? Кликнете и добијте понуда сега!
  Прашање

  Добијте детални цени

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја